• 29/11/2017
 • 18/11/2017

   

   

  Młotek bezpieczeństwa służy do wybijania szyb w przypadku zakleszczenia drzwi nadwozia.Z drugiej strony znajduje się przecinak do pasów bezpieczeństwa.

 • 06/09/2017

  VERSACHEM SILIKON PŁYWAJĄCY FLOWABLE SILICONE

  Indeks: DV750

  Cechy:
  -Specjalny produkt wypełniający szczeliny w szybach i szkle.
  -Rozpływa się do niewidocznych szczelin wokół szyb i uszczelnia je.
  -Wysycha w ciągu jednej godziny, tworzy elastyczną, mocną i wodoszczelną uszczelkę odporną na drgania i skrajne temperatury.
  -Wiąże się ze szkłem, metalem, drewnem, tworzywami sztucznymi, betonem i gumą.

  Pojemność: 50g

 • 18/08/2017

  KM – SPECJALISTA W DZIEDZINIE SPRZĘGIEŁ NA NIEZALEŻNYM RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  Nowy design firmy KM:
  Jakość produktów w centrum uwagi KM Auto Technik oferuje sprzęgła do prawie wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W roku 2017 ta wyspecjalizowana w dziedzinie sprzęgieł firma została przejęta przez spółkę Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG i do roku 2018 stanie się częścią międzynarodowej bilstein group.
  W trakcie procesu przejęcia pełna tradycji marka z południowych Niemiec prezentuje całkowicie nową szatę graficzną. Zmianie uległo nie tylko logo, ale również strona internetowa, która została
  gruntownie odświeżona i dzięki przejrzystemu układowi jest idealnym źródłem informacji dla klientów. Poprzez nową szatę graficzną firma KM jeszcze silniej skupia się na jakości swoich produktów i nie tylko dlatego, że oferta obejmuje wyłącznie nowe części. We własnym centrum badawczym w pełni testowane są wszystkie elementy sprzęgła. Pozwala to zagwarantować właściwe działanie, doskonały komfort jazdy oraz zwiększoną trwałość.
  Odkryj zalety KM: www.km-auto-technik.de/pl 

   

 • 15/03/2017

  Mobil 1 FS X1 5W-50

   

  Mobil 1 Peak Life 5w-50 zostaje zastąpiony przez Mobil 1 FS x1 5W-50 zaawansowany technologicznie, w pełni syntetyczny olej silnikowy

  Mobil 1™ to przodująca na świecie marka syntetycznego oleju silnikowego zapewniająca najwyższą jakość i ochronę, z jakich znana jest nasza firma. Dzięki technologii Mobil 1 silnik wciąż pracuje jak nowy. Mobil 1 FS x1 5W-50 to syntetyczny olej silnikowy o zaawansowanych osiągach, opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych właściwości czyszczących.

 • 23/11/2016

  Firma EDPOL systematycznie rozszerza ofertę marki BORG o kolejne produkty. Obecnie zostały wprowadzone do sprzedaży świece żarowe oraz amortyzatory .

  Oferta BORG BILDELER zawiera następujace produkty :

  * filtry oleju/powietrza/paliwa

  * płyny chłodnicze G11 i G12

  * świece żarowe

  * amortyzatory

  * elementy zawieszeniaa

  * klocki hamulcowe

  * tarcze hamulcowe