• 28/05/2018

  KLAUZULA INFORMACYJNA RODO  2018-05-25 Klauzula informacyjna dla Klientów  Od 25 maja 2018 roku będzie stosowane Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW

 • 21/05/2018

  Olej Fanfaro 6719, dedykowany do aut marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat otrzymał oficjalną aprobatę koncernu Volkswagen potwierdzającą jakość produktu oraz zgodność z normą 504.00 / 507.00.

  Produkt Fanfaro 6719 jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym nowej generacji, specjalnie opracowanym do stosowania we wszystkich silnikach benzynowych oraz diesla marek Volkswagen, Audi, Skoda, Seat. Wysokowydajny pakiet dodatków (low SAPS – o niskiej zwartości siarki, popiołu i fosforu) zapewnia optymalne działanie systemów ochrony środowiska oraz filtra cząstek stałych (DPF). Chroni przed zużyciem i zapewnia czystość części silnika. Stosowany w silnikach o wydłużonym interwale wymiany oleju (do 30 000 km) i bez.

 • 09/05/2018

  MANN-FILTER to wiodący producent filtrów w branży motoryzacyjnej. Niemiecka marka powstała w 1941 roku i po dziś dzień cieszy się dużym zaufaniem kierowców na całym świecie. Ich filtry znajdują zastosowanie we wszystkich pojazdach i nie tylko tj. autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocyklach, a nawet łodziach i statkach czy maszynach przemysłowych.

  Marka MANN-FILTER stanowi część wielkiego koncernu Mann+Hummel, jednego z trzech największych producentów, dystrybutorów i innowatorów na rynku filtrów powietrznych i olejowych oraz systemów ssawnych. Jego działalność jest ukierunkowana na produkcję rozbudowanych systemów filtracyjnych stosowanych w szeroko rozumianym przemyśle. Filtry dla przemysłu i do pojazdów samojezdnych to dziedzina, w której MANN-FILTER wiedzie prym nieprzerwanie od lat. Firma zatrudnia niemal 15 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Celem na najbliższe lata jest ciągły rozwój, wykorzystanie innowacji technologicznych w procesach produkcji, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu pomiędzy mobilnością, ochroną środowiska i ekonomią.

  Asortyment filtrów MANN-FILTER charakteryzuje się najwyższą jakością prosto z Niemiec. Z tego też względu MANN-FILTER jest dostawcą produktów stosowanych na pierwszy montaż w wielu autach popularnych producentów. Ofertę firmy stanowią szeroko rozumiane filtry, nie tylko samochodowe, ale także przemysłowe, membranowe, a także filtry uzdatniające wodę. Katalog produktów posiada kilka tysięcy pozycji z najróżniejszymi filtrami np. filtrami powietrza, oleju, paliwa czy filtrami kabinowymi.

  Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabinowe MANN-FILTER to najwyższa półka. Wykonane bardzo precyzyjnie, z najwyższej jakości materiałów, tak aby służyć jak najdłużej, zapobiegając jakimkolwiek awariom. Prawdopodobnie to dzięki temu filtry MANN-FILTER są jednymi z ulubionych i najczęściej wybieranych filtrów na polskim rynku.

    KATALOG ON- LINE

 • 09/05/2018

   

                                                                  Firma JMJ jest wiodącym na Polskim rynku producentem Katalizatorów samochodowych.

  Firma powstała w 1994 r w Kaliszu.Podstawowym produktem są katalizatory samochodowe do silników benzynowych, oraz diesla jak i również filtry cząstek stałych DPF. Filtr cząstek stałych DPF to  filtr montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych i benzynowych, oczyszczający gazy spalinowe z cząstek sadzy i popiołu. Stosowane od 1980 roku, a w silnikach samochodowych od 1996 roku. Ich wprowadzenie pozwoliło wyeliminować emisję czarnego dymu, charakterystycznego dla pojazdów z silnikami Diesla.

  KATALOG PDF

  Wykaz pozycji dostepnych na magazynie:

  INDEKS

  NAZWA

  JMJ1054

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF VW T5

  JMJ1034

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF VW T5

  JMJ1113

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF AUDI/SEAT/SKODA/VW

  JMJ1017

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF DB SPRINTER

  JMJ1152

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF CITROEN/MINI/PEUG.

  JMJ1041

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FIAT/OPEL/SAAB

  JMJ1078

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF AUDI/SEAT/SKODA/VW

  JMJ1028

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FORD/VOLVO

  JMJ1052

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF BMW 1/3/5/X1

  JMJ1005

  FILTR CZĄST.STAŁYCH DPF FORD/MAZDA/VOLVO

   

 • 19/04/2018

  Tylko teraz istnieje możliwość zakupu abonamentu wraz ze wszystkimi zaległymi wersjami (bez względu na czas przerwy w opłacaniu abonamentu) w cenie specjalnej.

 • 22/03/2018

  Nowe filtry kabinowe Bosch Filter+  Antyalergiczne. Antybakteryjne. Antysmogowe.

  Smog i pył są niestety stale obecne w powietrzu, jednak w pewnych okresach roku ich stężenie jest szczególnie niebezpieczne.

  Duże stężenie pyłu ma większy negatywny wpływ na osoby cierpiące na alergie lub astmę. Nie bez powodu alergia nazywana jest dżumą XXI wieku. Według statystyk na choroby alergiczne cierpi już ponad 15 mln Polaków, a od 12 do 16 proc. Polaków choruje na astmę.

  W powietrzu obecne są również inne zanieczyszczenia, np. pozostałości po niezupełnie spalonym paliwie, czyli węglowodory, tlenki azotu, tlenek węgla oraz cząstki stałe. Spośród tych ostatnich za jedne z bardziej szkodliwych uważa się PM 2.5, wchodzące w skład smogu, stanowiące pył zawieszony. Cząstki stałe 2,5 µm są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi.

  Aby wyjść naprzeciw tym problemom Bosch wprowadził do oferty filtry kabinowe Filter+ z warstwami: antybakteryjną, antyalergiczną i antysmogową. Kluczową rolę pełnią ultracienkie mikrowłókna oraz dodatek srebra.

    ULOTKA