• 18/11/2017

  CHAMPION NEW ENERGY 5W30

  W pełni syntetyczny olej oparty na starannie dobranych, wysokiej jakości olejach bazowych najnowszej generacji, przeznaczony do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych z turbosprężarką. Doskonała płynność w niskich temperaturach minimalizuje opory podczas rozruchu i przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa. Wyjątkowy wskaźnik lepkości i wysoka stabilność termiczna.Olej ten można stosować w 4-suwowych silnikach benzynowych (czterozaworowych i doładowanych) oraz w 4-suwowych silnikach wysokoprężnych (doładowanych lub wolnossących) bez filtra cząstek stałych (DPF).

  Specyfikacja

  ACEA: A3/B4-12     API: SL/CF    BMW: LONGLIFE-01    MB: 229.3    OPEL: GM-LL-B-025   VW: 501 01  VW: 502 00   VW: 505 00   

  www.championlubes.com

 • 06/09/2017

  VERSACHEM SILIKON PŁYWAJĄCY FLOWABLE SILICONE

  Indeks: DV750

  Cechy:
  -Specjalny produkt wypełniający szczeliny w szybach i szkle.
  -Rozpływa się do niewidocznych szczelin wokół szyb i uszczelnia je.
  -Wysycha w ciągu jednej godziny, tworzy elastyczną, mocną i wodoszczelną uszczelkę odporną na drgania i skrajne temperatury.
  -Wiąże się ze szkłem, metalem, drewnem, tworzywami sztucznymi, betonem i gumą.

  Pojemność: 50g

 • 18/08/2017

  KM – SPECJALISTA W DZIEDZINIE SPRZĘGIEŁ NA NIEZALEŻNYM RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  Nowy design firmy KM:
  Jakość produktów w centrum uwagi KM Auto Technik oferuje sprzęgła do prawie wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W roku 2017 ta wyspecjalizowana w dziedzinie sprzęgieł firma została przejęta przez spółkę Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG i do roku 2018 stanie się częścią międzynarodowej bilstein group.
  W trakcie procesu przejęcia pełna tradycji marka z południowych Niemiec prezentuje całkowicie nową szatę graficzną. Zmianie uległo nie tylko logo, ale również strona internetowa, która została
  gruntownie odświeżona i dzięki przejrzystemu układowi jest idealnym źródłem informacji dla klientów. Poprzez nową szatę graficzną firma KM jeszcze silniej skupia się na jakości swoich produktów i nie tylko dlatego, że oferta obejmuje wyłącznie nowe części. We własnym centrum badawczym w pełni testowane są wszystkie elementy sprzęgła. Pozwala to zagwarantować właściwe działanie, doskonały komfort jazdy oraz zwiększoną trwałość.
  Odkryj zalety KM: www.km-auto-technik.de/pl 

   

 • 15/03/2017

  Mobil 1 FS X1 5W-50

   

  Mobil 1 Peak Life 5w-50 zostaje zastąpiony przez Mobil 1 FS x1 5W-50 zaawansowany technologicznie, w pełni syntetyczny olej silnikowy

  Mobil 1™ to przodująca na świecie marka syntetycznego oleju silnikowego zapewniająca najwyższą jakość i ochronę, z jakich znana jest nasza firma. Dzięki technologii Mobil 1 silnik wciąż pracuje jak nowy. Mobil 1 FS x1 5W-50 to syntetyczny olej silnikowy o zaawansowanych osiągach, opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych właściwości czyszczących.

 • 23/11/2016

  Firma EDPOL systematycznie rozszerza ofertę marki BORG o kolejne produkty. Obecnie zostały wprowadzone do sprzedaży świece żarowe oraz amortyzatory .

  Oferta BORG BILDELER zawiera następujace produkty :

  * filtry oleju/powietrza/paliwa

  * płyny chłodnicze G11 i G12

  * świece żarowe

  * amortyzatory

  * elementy zawieszeniaa

  * klocki hamulcowe

  * tarcze hamulcowe

 • 28/09/2016

  K2 BRAKE CALIPER PAINT  to wysokotemperaturowy lakier do malowania zacisków hamulcowych wykonany na bazie najwyższej jakości żywic.

  Tworzy trwałą powłokę o wysokim połysku, odporną na pył hamulcowy, środki chemiczne, sól, benzynę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Działa antykorozyjnie. Nadaje autu sportowy charakter.

  SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Zaciski można malować bez i po demontażu.
  2. Przeszlifować powierzchnię papierem gradacji 240-360 w celu usunięcia rdzy oraz uzyskania późniejszej dobrej przyczepności farby.
  3. Odtłuścić powierzchnię, np. przy pomocy K2 Brake Cleaner.
  4. W przypadku malowania zacisków bez demontażu, dokładnie zamaskować sąsiadujące elementy.
  5. Przed użyciem wstrząsać pojemnikiem przez 1 min.
  6. Nanieść 2-3 warstwy w odstępach 10 min. Nie dopuszczać do zamalowania farbą elementów ciernych, przewodów oraz części ruchomych hamulca
   INDEKS NAZWA
   K2L346SR LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml SREBRNY
   K2L346NI LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml NIEBIESKI
   K2L346CA LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml CZARNY
   K2L346ZI LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml ZIELONY
   K2L346ZO LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml ŻÓŁTY
   K2L346CE LAKIER DO ZACISKÓW HAMULC.400ml CZERWONY