• 08/03/2018

  Wycieraczki Valeo z linii FIRST to produkt o znakomitej relacji ceny do jakości. Dzięki zastosowaniu technologii PYRAMID poprawiającej docisk wycieraczki do szyby oraz specjalnej mieszance kauczuku wycieraczki Valeo FIRST zapewniają doskonałą widoczność w trudnych warunkach pogodowych. Valeo FIRST VFB to linia wycieraczek, które dzięki dołączonym adapterom pasują do 90 % pojazdów poruszających się po naszych drogach. Ich montaż jest łatwy i szybki.

 • 05/28/2018

  KLAUZULA INFORMACYJNA RODO  2018-05-25 Klauzula informacyjna dla Klientów  Od 25 maja 2018 roku będzie stosowane Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW

 • 05/21/2018

  Olej Fanfaro 6719, dedykowany do aut marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat otrzymał oficjalną aprobatę koncernu Volkswagen potwierdzającą jakość produktu oraz zgodność z normą 504.00 / 507.00.

  Produkt Fanfaro 6719 jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym nowej generacji, specjalnie opracowanym do stosowania we wszystkich silnikach benzynowych oraz diesla marek Volkswagen, Audi, Skoda, Seat. Wysokowydajny pakiet dodatków (low SAPS – o niskiej zwartości siarki, popiołu i fosforu) zapewnia optymalne działanie systemów ochrony środowiska oraz filtra cząstek stałych (DPF). Chroni przed zużyciem i zapewnia czystość części silnika. Stosowany w silnikach o wydłużonym interwale wymiany oleju (do 30 000 km) i bez.

 • 05/09/2018

   

                                                                  Firma JMJ jest wiodącym na Polskim rynku producentem Katalizatorów samochodowych.

  Firma powstała w 1994 r w Kaliszu.Podstawowym produktem są katalizatory samochodowe do silników benzynowych, oraz diesla jak i również filtry cząstek stałych DPF. Filtr cząstek stałych DPF to  filtr montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych i benzynowych, oczyszczający gazy spalinowe z cząstek sadzy i popiołu. Stosowane od 1980 roku, a w silnikach samochodowych od 1996 roku. Ich wprowadzenie pozwoliło wyeliminować emisję czarnego dymu, charakterystycznego dla pojazdów z silnikami Diesla.

  KATALOG PDF

  Wykaz pozycji dostepnych na magazynie:

  INDEKS

  NAZWA

  JMJ1054

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF VW T5

  JMJ1034

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF VW T5

  JMJ1113

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF AUDI/SEAT/SKODA/VW

  JMJ1017

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF DB SPRINTER

  JMJ1152

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF CITROEN/MINI/PEUG.

  JMJ1041

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FIAT/OPEL/SAAB

  JMJ1078

  FILTR CZĄST.STAŁ.DPF AUDI/SEAT/SKODA/VW

  JMJ1028

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF FORD/VOLVO

  JMJ1052

  FILTR CZĄSTEK STAŁYCH DPF BMW 1/3/5/X1

  JMJ1005

  FILTR CZĄST.STAŁYCH DPF FORD/MAZDA/VOLVO

   

 • 05/09/2018

  MANN-FILTER to wiodący producent filtrów w branży motoryzacyjnej. Niemiecka marka powstała w 1941 roku i po dziś dzień cieszy się dużym zaufaniem kierowców na całym świecie. Ich filtry znajdują zastosowanie we wszystkich pojazdach i nie tylko tj. autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocyklach, a nawet łodziach i statkach czy maszynach przemysłowych.

  Marka MANN-FILTER stanowi część wielkiego koncernu Mann+Hummel, jednego z trzech największych producentów, dystrybutorów i innowatorów na rynku filtrów powietrznych i olejowych oraz systemów ssawnych. Jego działalność jest ukierunkowana na produkcję rozbudowanych systemów filtracyjnych stosowanych w szeroko rozumianym przemyśle. Filtry dla przemysłu i do pojazdów samojezdnych to dziedzina, w której MANN-FILTER wiedzie prym nieprzerwanie od lat. Firma zatrudnia niemal 15 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Celem na najbliższe lata jest ciągły rozwój, wykorzystanie innowacji technologicznych w procesach produkcji, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu pomiędzy mobilnością, ochroną środowiska i ekonomią.

  Asortyment filtrów MANN-FILTER charakteryzuje się najwyższą jakością prosto z Niemiec. Z tego też względu MANN-FILTER jest dostawcą produktów stosowanych na pierwszy montaż w wielu autach popularnych producentów. Ofertę firmy stanowią szeroko rozumiane filtry, nie tylko samochodowe, ale także przemysłowe, membranowe, a także filtry uzdatniające wodę. Katalog produktów posiada kilka tysięcy pozycji z najróżniejszymi filtrami np. filtrami powietrza, oleju, paliwa czy filtrami kabinowymi.

  Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabinowe MANN-FILTER to najwyższa półka. Wykonane bardzo precyzyjnie, z najwyższej jakości materiałów, tak aby służyć jak najdłużej, zapobiegając jakimkolwiek awariom. Prawdopodobnie to dzięki temu filtry MANN-FILTER są jednymi z ulubionych i najczęściej wybieranych filtrów na polskim rynku.

    KATALOG ON- LINE

 • 04/19/2018

  Tylko teraz istnieje możliwość zakupu abonamentu wraz ze wszystkimi zaległymi wersjami (bez względu na czas przerwy w opłacaniu abonamentu) w cenie specjalnej.