• 04/19/2018

  Tylko teraz istnieje możliwość zakupu abonamentu wraz ze wszystkimi zaległymi wersjami (bez względu na czas przerwy w opłacaniu abonamentu) w cenie specjalnej.

 • 03/22/2018

  Nowe filtry kabinowe Bosch Filter+  Antyalergiczne. Antybakteryjne. Antysmogowe.

  Smog i pył są niestety stale obecne w powietrzu, jednak w pewnych okresach roku ich stężenie jest szczególnie niebezpieczne.

  Duże stężenie pyłu ma większy negatywny wpływ na osoby cierpiące na alergie lub astmę. Nie bez powodu alergia nazywana jest dżumą XXI wieku. Według statystyk na choroby alergiczne cierpi już ponad 15 mln Polaków, a od 12 do 16 proc. Polaków choruje na astmę.

  W powietrzu obecne są również inne zanieczyszczenia, np. pozostałości po niezupełnie spalonym paliwie, czyli węglowodory, tlenki azotu, tlenek węgla oraz cząstki stałe. Spośród tych ostatnich za jedne z bardziej szkodliwych uważa się PM 2.5, wchodzące w skład smogu, stanowiące pył zawieszony. Cząstki stałe 2,5 µm są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi.

  Aby wyjść naprzeciw tym problemom Bosch wprowadził do oferty filtry kabinowe Filter+ z warstwami: antybakteryjną, antyalergiczną i antysmogową. Kluczową rolę pełnią ultracienkie mikrowłókna oraz dodatek srebra.

    ULOTKA

   

   

 • 09/06/2017

  VERSACHEM SILIKON PŁYWAJĄCY FLOWABLE SILICONE

  Indeks: DV750

  Cechy:
  -Specjalny produkt wypełniający szczeliny w szybach i szkle.
  -Rozpływa się do niewidocznych szczelin wokół szyb i uszczelnia je.
  -Wysycha w ciągu jednej godziny, tworzy elastyczną, mocną i wodoszczelną uszczelkę odporną na drgania i skrajne temperatury.
  -Wiąże się ze szkłem, metalem, drewnem, tworzywami sztucznymi, betonem i gumą.

  Pojemność: 50g

 • 08/18/2017

  KM – SPECJALISTA W DZIEDZINIE SPRZĘGIEŁ NA NIEZALEŻNYM RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

  Nowy design firmy KM:
  Jakość produktów w centrum uwagi KM Auto Technik oferuje sprzęgła do prawie wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W roku 2017 ta wyspecjalizowana w dziedzinie sprzęgieł firma została przejęta przez spółkę Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG i do roku 2018 stanie się częścią międzynarodowej bilstein group.
  W trakcie procesu przejęcia pełna tradycji marka z południowych Niemiec prezentuje całkowicie nową szatę graficzną. Zmianie uległo nie tylko logo, ale również strona internetowa, która została
  gruntownie odświeżona i dzięki przejrzystemu układowi jest idealnym źródłem informacji dla klientów. Poprzez nową szatę graficzną firma KM jeszcze silniej skupia się na jakości swoich produktów i nie tylko dlatego, że oferta obejmuje wyłącznie nowe części. We własnym centrum badawczym w pełni testowane są wszystkie elementy sprzęgła. Pozwala to zagwarantować właściwe działanie, doskonały komfort jazdy oraz zwiększoną trwałość.
  Odkryj zalety KM: www.km-auto-technik.de/pl 

   

 • 03/15/2017

  Mobil 1 FS X1 5W-50

   

  Mobil 1 Peak Life 5w-50 zostaje zastąpiony przez Mobil 1 FS x1 5W-50 zaawansowany technologicznie, w pełni syntetyczny olej silnikowy

  Mobil 1™ to przodująca na świecie marka syntetycznego oleju silnikowego zapewniająca najwyższą jakość i ochronę, z jakich znana jest nasza firma. Dzięki technologii Mobil 1 silnik wciąż pracuje jak nowy. Mobil 1 FS x1 5W-50 to syntetyczny olej silnikowy o zaawansowanych osiągach, opracowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowych właściwości czyszczących.

 • 11/23/2016

  Firma EDPOL systematycznie rozszerza ofertę marki BORG o kolejne produkty. Obecnie zostały wprowadzone do sprzedaży świece żarowe oraz amortyzatory .

  Oferta BORG BILDELER zawiera następujace produkty :

  * filtry oleju/powietrza/paliwa

  * płyny chłodnicze G11 i G12

  * świece żarowe

  * amortyzatory

  * elementy zawieszeniaa

  * klocki hamulcowe

  * tarcze hamulcowe